Przyszłość astropoludnie.pl

Awatar użytkownika
s-o-c-z-i
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:15

Przyszłość astropoludnie.pl

Post autor: s-o-c-z-i » 31 sty 2020, 19:03

Prawdę powiedziawszy nie wiedziałem, że wasza grupa astropoludnie.pl nieco popadła w letarg i za dobrze ostatnio nie jest. :?

To ilu Was (Nas) jeszcze zostało aktywnych w grupie AstroPołudnie?

Pozwoliłem sobie na określenie "nas" bo starałem się ze swojej strony wnieść wkład w waszą, cenioną (ogólnopolsko) grupę, poproszony wiosną przez Krzyśka o próbę stworzenia lepszej grafiki tytułowej dla was.
Cenię was także za nietypowy ATM oraz tak jak wy uwielbiam górskie niebo.

Zdaje się przyszłość serwisu AstroPołudnie jest niepewna, po jakby zawieszeniu aktywności Krzycha i Mateusza. Owi ATM-owcy promowali przecież swymi konstrukcjami waszą aktualną grupę na innych forach, przez co staliście się rozpoznawalni w skali całego kraju.
Szkoda, gdyby to wszystko miałoby sie nagle skończyć. :roll: :|

Awatar użytkownika
Setaarius
Site Admin
Posty: 4289
Rejestracja: 03 wrz 2017, 22:36

Re: Przyszłość astropoludnie.pl

Post autor: Setaarius » 31 sty 2020, 20:04

Takie koleje losu. Fora powstają i znikają. Nie takie fora przepadły. To drugie forum, w którym uczestniczę. Myślę, że nie tylko ich ATM wpłynął na to, że forum stało się trochę rozpoznawalne. Tak samo moje książki i aktywność na innych forach w działach o spotkaniach regionalnych, ale to nie istotne. Co będzie dalej zobaczymy. Jest wciąż kilka osób, które myślę, że będą uczestniczyć w spotkaniach. Forum nigdy nie miało zapędów ogólnopolskich i zostało stworzone, żeby umawiać się na spotkania i zrzeszyć lokalnie chętnych do obserwacji. Wraz z jego zniknięciem kiedyś, przepadnie myślę, że najlepiej skonstruowany dział materiały i pomoce astronomiczne. Najważniejsze rzeczy skupione w kilkudziesięciu postach bez nadmiernej rozbudowy i tysięcy postów. Poświęciłem temu mnóstwo czasu. Jeżeli forum kiedyś zostanie zamknięte to pewnie zachowam, gdzieś backup, a jak mi starczy chęci to wciąż mam w planach piątą książkę zatem zobaczymy... ;)

Awatar użytkownika
astrodamian
Posty: 47
Rejestracja: 22 gru 2019, 17:34

Re: Przyszłość astropoludnie.pl

Post autor: astrodamian » 01 lut 2020, 15:05

Te forum już dawno upadło,szkoda bo jak na razie jak tam byłem najaktywniejszy :D :D :D http://mira.omom.pl/phpbb/
Lornetka DeltaOptical 7x50 Titanium

Awatar użytkownika
Patrix
Site Admin
Posty: 932
Rejestracja: 08 kwie 2019, 08:31

Re: Przyszłość astropoludnie.pl

Post autor: Patrix » 01 lut 2020, 19:14

Będzie pogoda, będzie też większy ruch na forum. Ja akurat jestem takiego zdania, że lepiej mniej, a dobrze. Popatrzcie jakie gnioty piszą na innych forach :arrow: :!: przecież tego się czytać nie da, a co jeden to mądrzejszy :lol:
...

waldi1
Posty: 292
Rejestracja: 17 lis 2018, 11:27

Re: Przyszłość astropoludnie.pl

Post autor: waldi1 » 01 lut 2020, 22:23

Patryk pisze:
01 lut 2020, 19:14
Będzie pogoda, będzie też większy ruch na forum. Ja akurat jestem takiego zdania, że lepiej mniej, a dobrze. Popatrzcie jakie gnioty piszą na innych forach :arrow: :!: przecież tego się czytać nie da, a co jeden to mądrzejszy :lol:
Mam podobne zdanie.A czasami to można by stwierdzić, że"...cuda cuda,ogładzająąą"🤪

ODPOWIEDZ
meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości